معرفی وبلاگ
استان چهارمحال و بختیاری یکی از زیباترین و غنی ترین منابع طبیعی و تاریخی و....کشور جمهوری اسلامی ایران است که سال های سال ناشناخته مانده است. جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری با فراخوان آثار هنرمندان و در کنار هم قرار دادن تک تک این آثار و نمایش آنها برای علاقمندان در تلاش است تا گامی هر چند کوتاه در معرفی استان چهارمحال و بختیاری به مردمان دیگر نقاط کشور بردارد
صفحه ها
دسته
فیدها
پایگاه های فرهنگی هنری
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 5626
تعداد نوشته ها : 13
تعداد نظرات : 9
Rss
طراح قالب
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار گفت: جشنواره عکاسی چهارمحالو بختیاری فرصت مناسبی برای معرفی استان چهارمحال و بختیاری است.
دبیر اجرایی سومین جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری از انتشار فراخوان جشنواره عکس کی یار خبر داد.
سیدیدالله حسینی در گفتگو با خبرنگار کیار بیدار گفت: فراخوان سومین جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری(کی یار) با هدف تهیه گنجینه و آرشیوی کامل وکارآمد از دیدنی ها، آداب و رسوم، مناظر دیدنی و .....استان چهارمحال و بختیاری منتشر شد.
فعالیت دومین جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری آغاز شده است و پس از برگزاری جلسات متعدد هنرمندان عکاس و دست اندر کاران برگزاری این جشنواره پیش بینی های لازم برای برگزاری هر چه بهترو زیبا تر این جشنوراه به عمل آمده است.
گزارش پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار در گفتگو با خبرنگار کیار بیدار گفت: در پی برگزاری اولین دوره از جشنواره عکاسی در استان چهارمحال وبختیاری و حضور و شرکت آثاری از هنرمندان برجسته عکاسی استان در این جشنواره خوشبختانه روند برگزاری این جشنواره تداوم یافت واینک دومین دوره از این جشنواره در حال برگزاری است.
سید یدالله حسینی افزود: کلیه مراحل برگزاری جشنواره اعم از تامین بودجه، انتخاب تیم برگزار کننده جشنواره، تعیین جوایز، انتخاب موضوعات، انتخاب نامجشنواره و ....طی جلسات متعدد انجام شده است و با نهایی شدن طرح چوستر ایندوره ا جشنواره طی روزهای آینده بنر وپوستر فراخوان این جشنواره در سطح استان توزیع و فراخوان جشنواره به طور رسمی منتشر می شود.
وی از هنرمندان عکاس خواست از تاریخ آغاز فراخوان تا پایان وقت اداری 30مهر1395در 4 موضوع جاذبه های تاریخی و طبیعی استان چهارمحال و بختیاری، آداب ورسوم محلی، مشاغل سنتی با رویکرد اقتصاد مقاومتی و آزاد آثار خود را به دبیر خانه جشنواره به آدرس شلمزار، خیابان آزادی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار یا پست الکترونیک chbakh.aks@gmail.com ارسال نمایند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار در ادامه وبلاگ جشنواره عکس استان چهارمحال و بختیاری به آدرس
chbaks.tebyan.net و کانال تلگرامی این ججشنواره به آدرسtelegram.me/CHBAKS را هت اطلاع هنرمندان عکاس از اخبار این جشنواره معرفی کرد.
وی گفت: شماره تلففن های 3-32624232اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار نیز آمادگی دریافت انتقادات، پیشنهادات، نظرات و....هنرمندان عکاس در ساعات اداری می باشد.
حسینی در پایان افزود:به پیشنهاد تیم برگزار کننده جشنواره وبا تایید مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال وبختیاری نام" کی یار" به عنوان نام این جشنواره استانی انتخاب شد. 
انتهای پیام/580ک
طراحی لوگو و پوستر و بنر دومین جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری از طریق فراخوان به هنرمندان سپرده شد.
سید یدالله حسینی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار گفت:
در سال جاری شهرستان کیار میزبان یکی از رویداد های مهم هنری استان چهارمحال و بختیاری در قالب هنر عکاسی است که لازم است در راستای برگزاری هر چه بهتر و هدفمند تر این جشنواره از تمام ظرفیت های شهرستان و استان استفاده کرد تا در زمان اختتامیه بتوان از این جشنواره در راستای کمک به معرفی بهتر استان، رفع محرومیت های استان، هماهنگ کردن استعداد ها و توانمندی هنرمندان در راستای کمک به پیشرفت استان و ....استفاده کرد.
وی از همه ی هنرمندان خواست: در راستای برگزاری دومین جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری در سه زمینه طراحی لوگو، طراحی پوستر و همچنین انتخاب نامی مناسب برای این جشنواره همه ی صاحب نظران و دست اندرکاران عرصه ی هنر آستین بالا بزنند و پیشنهادات خود را حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه 1395/03/13به دبیر خانه جشنواره به آدرس: شلمزار، خیابان آزادی، ادارهفرهنگ و ارشاد اسلامی کیار یا به پست های  الکترونیکchbakh.aks@gmail.com و chbahk.aks@gmail.com ارسال کنند.
حسینی شماره های 32624232و 32624233را جهت تماس هنرمندان با دبیر خانه جشنواره معرفی کرد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کیار در پایان افزود: 4 موضوع جاذبه های تاریخی و طبیعی استان چهارمحال و بختیاری، آداب و رسوم محلی استان، مشاغل سنتی استان با رویکرد اقتصاد مقاومتی و آزاد به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان پیشنهاد شده است که پس از تائید مدیر کل محترم وطراحی پوستر جشنواره، فراخوان ارسال آثار هنرمندان منتشر می شود.
انتهای پیام/580ک
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار آثار رسیده به اولین جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری را منتشر کرد.

گزارش  پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار:
 


انتهای پیام/580ک

طی مراسمی از هنرمندان عکاس حائز رتبه های برترو شایستگان تقدیر شرکت کننده در اولین جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری با حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و جمعی از مدیران و مسئولان شهرستان کیار تقدیر شد.
گزارش پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار:
مراسم اختتامیه اولین جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل کتابخانه عمومی شهید قدوسی شلمزار برگزار شد.
در این مراسم که با حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، امام جمعه شهرستان کیار، معاون فرماندار شهرستان کیار وجمعی از مدیران و مسئولان شهرستان کیار برگزار شد از 6هنرمند حائز رتبه برتر و شایسته تقدیر حاضر در این جشنواره تقدیر شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار در حاشیه این مراسم به پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار گفت: در اولین دوره از جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری 61نفر از هنرمندان عکاس آثار خود را به دبیر خانه جشنواره ارسال کردند که 280اثر به دبیرخانه جشنواره رسید.
وی در ادامه گفت: پس از داوری آثار توسط سه داور خبره و عکاس و با در نظر گرفتن معیارهای تدوین شده در فراخوان جشنواره تعداد 9اثر از آثار رسیده حائز شایسته تقدیر شناخته شدند که هیئت داوران در نهایت 3 اثر را به عنوان رتبه های اول تا سوم انتخاب و 6 اثر دیگر را به عنوان آثار شایسته تقدیر معرفی کردند.
سید یدالله حسینی اسامی هنرمندان برتر این جشنواره را به شح زیر اعلام کرد:


1-آقای مجید شمس با ارسال تصویر چوب بازی  حائز رتبه اول2-سرکار خانم مریم آل مومن با ارسال تصویر کوچ حائز رتبه دوم


3-آقای هادی حکمی با ارسال تصویر درخت و مرد حائز رتبه سوم

و هنرمندان و آثار شایسته تقدیر نیز به شرح زیر اعلام شد:

1-آقای هادی حکمی با ارسال تصویر تک درخت و پیرزن


2-آقای مصطفی یوسفی با ارسال تصویر آبشار زرد لیمه


3-آقای مرتضی محمودیان با ارسال تصویر خانه های گلی روستا


4-آقای مجید شمس با ارسال تصویر رقص محلی عشایر


5-آقای مجید شمس با ارسال تصویر  منظره ابرها


6-آقای عادل نصیری با ارسال تصویر ماهیگیری
انتهای پیام/580ک
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار از هنرمندان خواست جهت اطمینان از رسیدن آثار ارسالی به دبیر خانه اولین جشنواره عکاسی عکس چهارمحال و بختیاری مطمئن شوند.
سید یدالله حسینی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار گفت:تعداد قابل توجهی از آثار هنرمندان به دبیرخانه اولین جشنواره عکاسی عکس چهارمحال و بختیاری رسیده است و با توجه به تمدید مهلت ارسال آثار به دبیر خانه جشنواره انتظار می رود آثار بیشتری از هنرمندان عکاس استان چهارمحال وبختیاری به دبیر خانه جشنواره عکاسی برسد.
وی از هنرمندان خواست در صورت ارسال آثار خود از طریق پست الکترونیک  از دبیرخانه تائیدیه رسید آثار به صورت پست الکترونیک دریافت کنند یا با مراجعه حضوری به دبیر خانه یا تماس تلفنی از رسیدن آثار خود به دبیر خانه اولین جشنواره عکاسی عکس چهارمحال و بختیاری اطمینان حاصل کنند.
حسینی پست های الکترونیک chbakh.aks@gmail.com و chbahk.aks@gmail.com را جهت ارسال آثار هنرمندان عکاس به دبیرخانه جشنواره عکاسی و شماره تماس های 32624232و 32624233را جهت تماس و پیگیری تائیدیه رسید آثار اعلام کرد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار آخرین مهلت ارسال آثار به دبیر خانه جشنواره عکاسی عکس چهارمحال و بختیاری را 27 دی ماه سال جاری اعلام کرد.
انتهای پیام/580ک
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار از تمدید مهلت ارسال آثار هنرمندان عکاس به اولین جشنواره استانی عکاسی عکسچهارمحال و بختیاری خبر داد.
سید یدالله حسینی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدارگفت: اولین جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری با اتقبال خوب هنرمندانعکاس در دو سطح آماتور و حرفه ای مواجه شد و  اغلب هنرمندان صاحب اثر  با ارسال آثار خود به دبیر خانه در این جشنواره حضور یافتند.
وی افزود: از زمان آغاز فراخوان تا کنون بیش از 200اثر فاخر در موضوعات جشنواره به دبیر خانه این جشنواره رسیده است.
حسینی در ادامه گفت: پیش از این آخرین مهلت ارسال آثار هنرمندان 20 دی ماه اعلام شد که با توجه به تعداد آثار رسیده به دبیر خانه در آخرین ساعات روز 20 دی آخرین مهلت ارسال آثار از 20 دی ماه به 27 دی ماه افزایش یافت تا تعداد بیشتری از هنرمندان با ارسال تصاویر زیبا و در خور تقدیر در این جشنواره حضور یابند.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار فراخوان اولین جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری در 3 موضوع جاذبه های طبیعی استان چهارمحال و بختیاری، آداب و رسوم محلی و طبیعت  با محوریت آسیب شناسی منتشر شد.
دبیر خانه این جشنواره در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار و مراسماختتامیه و معرفی آثار برترف و شایسته تقدیر در شهر شلمزار مرکز شهرستان کیار برگزار می گردد.
انتهای پیام/580ک

 
X